Indonal Man

Wstęp Indonal Man

INDONAL MAN przyczynia się do równowagi hormonów płciowych u mężczyzn, który wpływa na metabolizm testosteronu, wspomaga prostaty, moczowych i układu rozrodczego.

Pakiet zawiera 60 kapsułek.


INDONAL MAN 60 kapsułek jest suplementem diety pochodzenia naturalnego. Składa się on z indolo-3-karbinol (I3C) substancję, która znajduje się w krzyżowych warzywa takie jak kapusta, brokuły, kapusty, kalafiora. Substancja Saw Palmetto promuje zdrowy metabolizm testosteronu, funkcji prostaty i układu moczowo-płciowego.


Zastosowanie:

  • Substancja Saw Palmetto promuje zdrowy metabolizm testosteronu w organizmie mężczyzny i obsługuje funkcję prostaty zdrowe i układu moczowo-płciowego.
  • Pozytywnie wpływa na metabolizm męskich hormonów płciowych, korzystny wpływ na układ moczowo-płciowego, ma rewitalizujący wpływ oprócz rozwiązywania problemów z prostatą.

Kompozycja jednej kapsułki Indonal Man: indolo-3-karbinol Piła Palmetto 150 mg 100 mg (wydajność Serenoa repens, rastilny).


SPOSÓB UŻYCIA

  • Podawanie profilaktyczne 1 kapsułki dziennie przez trzy miesiące
  • Występowanie ustaleń medycznych: 2 kapsułki dziennie przez 3 miesiące.
  • Przy wadze ponad 70 kg: 3 kapsułki dziennie przez 3 miesiące.
  • Podjęte po posiłku, popijając wystarczającą ilością wody!

OSTRZEŻENIA

Produkt nie powinien być stosowany przy indywidualnym braku tolerancji na którykolwiek z jego składników. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować wraz z lekami zmniejszającymi wydzielanie kwasu żołądkowego. Nie stosować w przypadku występowania chorób tarczycy.

Indonal Partner for Woman jest przeznaczony dla kobiet w wieku rozrodczym. Indonal Partner for Woman nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. INDONAL można przyjmować przy radioterapii. Preparat można stosować przed oraz po chemioterapii. W przypadku stosowania jednocześnie z chemioterapią odnotowano zmniejszenie skuteczności preparatu uzupełniającego dietę INDONAL. Preparat uzupełniający dietę można także stosować podczas antykoncepcji hormonalnej. Nadaje się dla diabetyków.

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 10–25°C, chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.

 

Zapach produktu jest charakterystyczny dla roślin krzyżowych i nie informuje o pogorszeniu jakości produktu.

 

 

 

Indonal Man 60 kapsułek                       
Cena: 132 PLN
ZOBACZ

 

WYŁĄCZNY IMPORTER I DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ
Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., Brestová 14, 821 02 Bratislava, Slovak Republic

 

PRODUCENT
Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., Brestová 14, 821 02 Bratislava, Slovak Republic

 

Obsługa klienta: info@indonal.sk

 

Strona wwwwww.indonal.sk

Copyright 2016 - 2020 © indonal.pl